عطر و ادکلن آمواج

عطر آمواج را به عنوان یکی از لوکس ترین و البته برترین عطر های خاورمیانه می دانند. این خانه عطر با عنوان هدیه سلطنتی در سال 1983 در سلطان نشین عمان راه اندازی شد. عطر آمواج به سبب ابتکار و تعریف جدیدی از هنر عطرسازی سنتی و تلفیق آن با مدرنیته در شبه جزیره عربستان، به شهرت جهانی دست یافت. این برند با ساخت بیش از 50 عطر به عنوان میراث شگفت انگیز صنعت عطر سازی شناخته شده است. تمامی عطرهای آمواج بیانگر چشم اندازی خاص و تلاش برای کیفیتی بیشتر است. آمواج (Amouage) از ترکیبات سنتی همچون؛ مشک، ادویه جات، گلهای شرقی و محلی و روایح مدرن به وجود آمده است. در عطر های آمواج بیش از 120 نوع ماده طبیعی به کار گرفته شده است که اصلی ترین آنها مربوط به کندر نقره ای می باشد.
رایحه جذاب عطر آمواج
بیشتر عطرهای ساخته شده برند آمواج دارای رایحه گرم و شیرین هستند و به خاطر طراحی خاص خود، چهره ای سنتی و رسمی را در طرفدارن خود به تصویر می کشند. عطرهای این برند به سبب استفاده از نت های عودی، مشکی و گیاهی از نظر پخش بو و ماندگاری، بسیار عالی می باشند. یکی از شگفتی های برند با اصالت آمواج این است که تمامی عطرها همانند یک شرکت کوچک عطر سازی به روش دستی پر می شوند.
جایگاه بین المللی برند بینظیر آمواج
عطرهای آمواج به واسطه خلاقیت و نوآوری، مخاطبان جهانی را به سوی خود جذب نموده است و تا کنون در بیش از 70 کشور جهان ارائه شده است. حضور بین المللی این خانه عطر مشمول 19 بوتیک مستقل، یک شبکه گسترده فروش؛ اعم از 900 فروشگاه برتر، عطاری ها و فرودگاه ها در سراسر جهان می باشند.
طراحی جذاب شیشه آمواج، نشأت گرفته از کجاست؟
شکل تمامی شیشه عطر های زنانه آمواج یاد آور گنبد طلایی سلطان قابوس در مسقط است و عطرهای مردانه این برند نیز به شکل قبضه خنجر سنتی کشور عمان طراحی شده است.
عطرهای برند آمواج چقدر ماندگاری دارند؟
عطر های نیش به خاطر استفاده از مواد طبیعی و کمیاب، از قدرت پخش و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر عطر ها برخوردار هستند.