عطر و ادکلن آرماف

برند عطر آرماف (armaf) یکی از برندهای تولیدی شرکت عطرسازی استرلینگ پرفیومز است که زیر مجموعه هولدینگ بزرگ فخرالدین محسوب می شود. تمامی عطر های تولید شده توسط این برند در اصل اماراتی هستند اما به دلیل اینکه برند آرماف در کشور فرانسه ثبت شده و در یک منطقه آزاد تجاری ساخته می ‌شود به عنوان یک محصول تحت لیسانس، اجازه درج عنوان (تولید شده در کشور فرانسه) را نیز به همراه دارد.
برند آرماف، فعالیت خود را از سال 2014 آغاز کرد. آرماف تا سال ۲۰۲۲ حدود ۱۵۲ عطر را خلق کرده است. اکثر عطرهای این برند در زمینه عطرهای دیزاینری و ارزان قیمت هستند اما عطرهایی که در کلکسیون کلاب دی نویت Club de Nuit Collection هستند، موفق تر از مابقی عطرهای این کمپانی هستند.
به طور کلی، آرماف به عنوان برندی نسبتا جدید در بازار عطر، در حال خلق عطرهای نیش منحصر به فرد است. این برند به دلیل ایجاد رایحه ‌های جذاب و بسیار موفق از زمان عرضه‌ی آن‌ها در سال 2014 مطرح شده است. مشهورترین و در عین حال موفق ترین عطر این برند محبوب اماراتی به نام کلاب د نویت اینتنس مردانه است که به عنوان یکی از پرفروش ترین عطرهای مردانه تاریخ به شمار می رود.