عطر و ادکلن آزارو

ادکلن آزارو چیزی فراتر از مد است و حس ابدیت را تجسم می‌کند. با توجه به دیدگاه آزارو که زندگی را یک جشن بی‌پایان، یک تابستان ابدی و یک روشنایی دائمی می‌دانست، عطرهای او نیز این فلسفه را به خوبی منعکس می‌کنند.

لوریس آزارو کیست؟

برند آزارو یک برند فرانسوی مد و عطر ساخته شده به دست لوریس آزارو است که در سال ۱۹۳۳ با اصالتی سیسیلی در تونس به دنیا آمد. او کودکی و نوجوانی خود را در همان کشور که مرکز تجملات و زیبایی مدیترانه به شمار می‌رود، در محاصره دریا، خورشید، رنگ‌های شاد و روشن سپری کرد. لوریس آزارو با طراحی گردنبندی زیبا برای همسرش، پا به عرصه طراحی مد گذاشت و در سال ۱۹۶۷ با عرضه مجموعه لباس‌های رنگ روشن و منحصر به فرد که در آن زمان نقطه مقابل لباس‌های مجلسی مشکی بود، به شهرت بالایی رسید و خیلی زود مدها و طرح‌های جذاب و فریبنده‌اش به رسمیت شناخته شدند.

معرفی اولین عطرهای آزارو

بعدها آزارو به گسترش خانه طراحی مد و لباس خود پرداخت و اولین عطر خود را که عطری زنانه به نام Azzaro Couture بود در سال ۱۹۷۵ معرفی کرد و به دنباله آن در سال ۱۹۷۸ عطر آزارو مردانه منحصر به فرد خود را به نام Azzaro Pour Homme عرضه کرد که روایحی کلاسیک و مدرن را به طور همزمان در خود داشت.
ادامه مطلب

no-products

هیچ محصولی یافت نشد.