عطر و ادکلن الیسیس فشن

برند الیسیس فشن یکی از برندهای زیر مجموعه بزرگ شرکت پرستیژ پرفیوم فرانسه است. این برند از سال 2014 میلادی فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات عطری شروع کرد و عطرهای خود را در قالب عطرهای تجاری و فوق العاده خوشبو به بازار ارائه نمود. الیسیس فشن تا به امروز با همکاری برجسته ترین طراحان عطر فرانسوی و اسپانیایی، 20 مدل عطر طراحی نموده است.
هدف این شرکت فرانسوی از زمان ورود به دنیای عطر سازی، ایجاد نمادی برای سنت های شیک و زیبای فرانسوی بود. طراحی های شیشه های این برند نیز به صورت هوشمندانه و لوکس انجام شده است. برند Elysees Fashion جزو برندهای قیمت محور است که جهت جلب رضایت مشتریان، محصولات عطری خود را با قیمتی مقرون به صرفه وارد بازار نموده است. از طرف دیگر، تولید عطر های با کیفیت با بهره گیری از رایحه های روز دنیا، کمک قابل توجهی به رشد روز افزون این برند در صنعت بزرگ عطرسازی کرده است.
ویژگی محصولات الیسیس فشن
این برند فرانسوی با خلق محصولات عطری خود رویایی بزرگ را در سر می پروراند و آن تحقق رویای کسانی است که آرزوی حضور در دنیای پر زرق و برق اشرافی را دارند در حالی که متعلق به طبقه متوسط جامعه می باشند و توانایی خرید عطرهای گران قیمت را ندارند. امروزه، عطر های الیسیس فشن این رویای بزرگ را با ساخت عطرهای باکیفیت و خوش قیمت همراه با طراحی های خاص و جذاب برای مردان و زنان بلند پرواز برآورده نموده است. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این برند فوق العاده می توان به طراحی زیبا و شیک شیشه های عطر اشاره نمود. این برند در تلاش است تا با تلفیق عشق، ظرافت و مد محصولی تولید نماید که در نوع خود خارق العاده و بینظیر باشد.