عطر و ادکلن کلایو کریستین


کلایو کریستین یک برند عطری محبوب جهت ساخت محصولات عطری نیش است که در سال 1999 میلادی توسط عطر ساز انگلیسی Clive Christian در شهر لندن طراحی و خلق شد. این برند لوکس تعبیری از یک هنر ناب است که به سنت هزار ساله عطرها، جانی دوباره می بخشد. هدف این برند، ارائه خدمات خاص و بینظیر به طرفداران خود در سراسر دنیا است. کلایو کریستین راه تولیدکننده عطر قدیمی و سلطنتی به نام رویال پرفیوم مری در بریتانیا را در پیش گرفت. کریستین تنها خانه عطری است که توانست نشان تاج و تخت ملکه ویکتوریا را به عنوان نمادی از کیفیت و برتری، دریافت کند.
تولیدات این برند جزو گران قیمت ترین عطرهای دنیا به شمار می آید و به همین خاطر به عنوان عطر های سلطنتی شناخته شده اند و این افتخار در کتاب رکوردهای گینس نیز به ثبت رسیده است. برند کلایو کریستین از سال 1872 تا 2021 تقریبا 82 عطر متنوع و لوکس را تولید نموده است. این برند در جستجوی شور، عشق وکمال است.کلیه محصولات عطری این برند فوق العاده، حاوی 20 تا 25 درصد عطر خالص می باشد.
طراحی جالب و جذاب شیشه کلایو کریستین
بطری شیشه ای و لوکس عطر کلایو کریستین دارای درپوشی خوش تراش و شیک است که با کیفیت بالایی در قالب تاج ملکه ویکتوریا طراحی شده است. جزئیات منحصر به فرد این طراحی هنرمندانه به برانگیختن حس عظمت و ارزشمندی نهفته در این عطر کمک می کند. اگرچه شرایط کار در ابتدا برای این برند بسیار سخت و دشوار بود ولی با گذشت زمان کلایو کریستین موفق شد تا محصولات این برند را براساس فرمولاسیون خاص و پیشرفته تولید نماید و به همین خاطر توانست از محبوبیت و جایگاه والایی در بین استفاده کنندگان برخوردار شود. اگر از آن دسته از افرادی هستید که در پی عطر های جذاب و لوکس هستید، محصولات متنوع برند کلایو کریستین را از دست ندهید و از کیفیت و اصالت محصولات خریداری شده بهره کافی را ببرید.