عطر و ادکلن بولگاری

عطر بولگاری با ماندگاری بالا و پخش مناسب، برای بسیاری از علاقه‌مندان به عطر، یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود. نت‌های پایانی در این عطر بسیار طولانی هستند و تا ساعت‌ها می‌توانند بر روی پوست باقی بمانند.

معرفی عطر و ادکلن بولگاری

نام برند خوش آوازه و لوکس بولگاری، بی‌شک به گوش هر انسان آشنا به مد رسیده است. موسس این برند آقای سوتیریوس وولگاریس است که کار خود را برای اولین بار حوالی سال ۱۸۸۴ با تاسیس یک مغازه جواهر فروشی آغاز کرد. اما فعالیت شرکت بولگاری به جواهرات محدود نماند و هم اکنون این برند لوکس در زمینه محصولاتی همانند پوشاک و عطر نیز فعالیت‌های بی‌نظیری ارائه می‌نماید.
سوتیریوس وولگاریس یک جوان یونانی بود که در اوایل جوانی خود به رم سفر کرد و شغل خود را ابتدا با فعالیت‌هایی همانند فروش ظروف نقره آغاز کرد و عملا در سال ۱۸۸۴ به نوعی فعالیت برند بولگاری به طور رسمی با همان مغازه کوچک جواهر فروشی آغاز گردید تا امروزه به یکی از لوکس‌ترین برندها در دنیای جواهرات و پوشاک بدل شود. تا سال‌ها پس از تاسیس برند بولگاری، این برند سرشناس به علت جواهرات ظریف و زیبای خود در ذهن‌ها ماندگار شده بود و چهره‌های معروف و سرشناسی همچون مریلین مونرو، سوفیا لورن و آنجلینا جولی نیز جواهرات بولگاری را مورد استفاده قرار داده و بر شهرت این برند افزوده اند.
ادامه مطلب

no-products

هیچ محصولی یافت نشد.