عطر و ادکلن اسنتریک مولکول

عطر و ادکلن مولکول یکی از محبوبترین و خوش رایحه ترین عطرهای موجود در بازار است. برند اسنتریک مولکول توانسته در عطرهای خود خلاقیت‌های منحصر به فردی را ارائه دهد. این برند عطرهایی را به بازار عرضه کرده است که هر یک با رایحه بی‌نظیر شما را به دنیایی دیگر می‌برند. با توجه به طیف گسترده رایحه‏های دلنشین، عطر مولکول، این برند جهانی را در لیست خرید خود قرار دهید.

معرفی عطر مولکول

اسنتریک مولکول، برندی با رویکردی مینیمالیستی، خاص و منحصر به فرد است. این برند آلمانی در سال ۲۰۰۶ توسط گزا شان (Geza Schön) پایه گذاری شد. گزا شان یک شیمیدان و عطار آلمانی است که عطرسازی را به صورت یک هنر شیمی می‌بیند و خود اعتراف می‌کند که برند او پدیده و شورشی در دنیای عطرها به شمار می‌رود.
برند اسنتریک مولکول نام خود را از یک مولکول خجالتی، کم تحرک و بسیار خوشبو به نام ایزو ای سوپر (Iso E Super) گرفته است. این مولکول در یکی از آزمایشگاه‌های IFF در سال ۱۹۷۳ساخته شد. به طور کلی مولکول ایزو ای سوپر رایحه‌ای خشک، مشکی و عنبر بو دارد. اما در تماس و ترکیب شدن با گرمای پوست هر فرد، رایحه منحصر به فردی ایجاد می‌کند. این مولکول، رایحه‌ای مدرن، خاص و غیر قابل پیش بینی دارد. گزا شان پس از تجربه اولین استشمام این مولکول می‌گوید «کافیست یکبار آن را بو بکشید، مانند یک ماده مخدر دیگر از آن سیر نخواهید شد.» پس از آن این عطار شروع به ساخت عطرهایی با مقادیر و نسبت‌های گوناگون از این مولکول مصنوعی و جذاب کرد.
ادامه مطلب