عطر و ادکلن ویکتوریا سکرت

ویکتوریا سکرت (Victoria’s Secret) یک خانه مد آمریکایی است که در سال ۱۹۷۷ توسط Roy Raymond در کالیفرنیا تاسیس شد. روی ریموند nv پانزدهم آوریل ١٩٤٧ میلادی در شهر کنتیکت آمریکا چشم به جهان گشود. او در دوران نوجوانی کسب و کار اولیه خود را در زمینه ساخت کارت دعوت عروسی در Fairfield شروع کرد. سپس، در سال ۱۹۶۹ تحصیلات خود را در دانشگاه Tufts به پایان رساند و پس از آن در سال ۱۹۷۱ مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت بازرگانی از مدرسه عالی کسب و کار استنفورد دریافت نمود.

ایده برند ویکتوریا سکرت

روی ریموند که دانشجوی رشته‌ ام بی ای MBA دانشگاه استنفورد بود، خواست تا برای همسرش لباس ‌زیر بخرد اما جسارت خرید آن را از یک مجتمع تجاری نداشت. به همین خاطر، ایده‌ بازگشایی مکانی بزرگ که مرد ها هنگام خرید لباس‌ زیر در آن احساس شرم نکنند در ذهنش شکل گرفت. او چهل هزار دلار وام بانکی گرفت، چهل هزار دلار دیگر هم از بستگان خود قرض گرفت و با آن فروشگاهی افتتاح کرد و نام آن را ویکتوریا سکرت گذاشت.
امروزه ویکتوریا سکرت با گسترش خط تولید محصولاتش به انواع لباس ‌های راحتی، لوازم آرایشی و بهداشتی، لباس ‌های ورزشی، اکسسوری و عطر یکی از موفق ‌ترین برند های آمریکایی می باشد. این شرکت در پایان دهه ۸۰ میلادی به صورت تخصصی وارد عرصه تولید عطر شد و سرانجام اولین عطر مجموعه ‌اش را در سال ۱۹۸۹ به نام “Victoria” به بازار عطر جهان عرضه کرد.

ادامه مطلب
no-products

هیچ محصولی یافت نشد.