عطر و ادکلن کلوهه

عطر کلوهه (Chloe)، اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن فرانسوی است. این تولید کننده عطر و ادکلن تا کنون بیش از 23 عدد عطر و ادکلن با برند Chloe وارد بازار عطر و ادکلن نموده است. این کمپانی فرنسوی از سال 1952 شروع به کار نموده و از سال 1975 وارد بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های کمپانی کلوهه اکثرا زنانه است. برند کلوهه اولین عطر خود را در سال 1975 با نام عطر کلوهه زنانه معرفی نمود و پس از آن تا سال 2017 بیش از 28 عطر و ادکلن را به مجموعه خود اضافه نموده است.
عطر کلوهه بسیار خاص و منحصر به فرد بوده و از فرمولاسیون ویژه ای برخوردار است. استفاده از انواع ادکلن کلوهه ارجینال باعث پخش شدن روایح منحصر به فرد در فضا می‌ شود. عطر کلوهه بسیار با دوام و ماندگار است و با استفاده از آن می ‌توانید از رایحه ‌های دلفریب و ویژه آن لذت ببرید. عطرهای این برند دارای روایح متنوع بوده و شما می ‌توانید مطابق با سلیقه خود خرید عطر کلوهه را انجام دهید.
فروشگاه اینترنتی ام زد آروما این امکان را برای شما فراهم کرده است تا تجربه خرید عطر کلوهه اورجینال مردانه و زنانه را به صورت اینترنتی و راحت از برند کلوهه داشته باشید. این فروشگاه، ادکلن کلوهه اصل را با ضمانت اصالت کالا و با مناسبترین قیمت به صورت اقساطی برای شما فراهم کرده است.