عطر و ادکلن تیستو

عطر تیستو یک عطر ایرانی اما جذاب و پرطرفدار است که حتی در سایر کشورها نیز با اقبال زیادی مواجه شده است. تیستو به زبان هلندی Tiesto یک نوازنده دی جی و تهیه کننده موسیقی رقص الکترونیک اهل هلند می باشد. سازنده خلاق ایرانی نام برند عطر خود را در سال 2013 از این واژه انرژی بخش گرفته است. برند تیستو عطرهای خود را در قالب 6 رایحه و در اندازه 120 میلی لیتر برای بانوان و آقایان تولید نموده است که استفاده از آنها برای تمامی فصول و در هر ساعت از شبانه روز مجاز می باشد و عطر های تیستو برای سنین 15- 25 و 25- 55 سال مناسب است.

رایحه های متنوع تیستو

حجم بزرگی از اطلاعات ما با استفاده از قوه بینایی وارد ذهن می شود و در مقابل بخش عظیمی از احساسات ما نیز از طریق حس بویایی تحت تاثیر قرار می گیرد. به همین خاطر یکی از روش هایی که می توان احساس خوبی را به دیگران منتقل کنید، استفاده از یک عطر خوش بو و جذاب می باشد. رایحه عطرهای تیستو نیز تمام ویژگی ها را در خود جای داده است و باعث نشاط و انرژی مثبت می شود. این برند برای تمامی ذائقه ها عطر تولید نموده است و شما می توانید براساس سلیقه خود یکی از رایحه های مورد نظر را خریداری نمایید.

شیشه شیک و ساده عطر تیستو

طرح شیشه عطر تیستو نیز نقش خود را به خوبی بازی کرده و با ظاهری ساده و مات ولی با 6 رنگ جذاب و خاص حسی تازگی و مسرت بخش را همچون موزیک تیستو به انسان می بخشد. بنابراین اگر به دنبال عطری هستید که از آن انرژی بگیرید و این حس را به دیگران نیز انتقال دهید، بدون درنگ تیستو انتخاب قطعی شما خواهد بود. هنگام استفاده از این عطر شگفت انگیز ذهن به جنبش و تکاپو می افتد و تنها کافی است که خود را با ضرب آهنگ آن هماهنگ کنید و بگذارید که افکارتان آزادانه عمل کنند. مهم ترین مزیت عطرهای تیستو، قیمت مناسب آن می باشد و که می توان از آن برای کادو به دیگران در مناسبت هایی نظیر تولد، روز زن، روز مرد، سالگرد ازدواج، ولنتاین و… استفاده نمود.

ادامه مطلب