عطر و ادکلن اورلن

عطر اورلن با رایحه های بی نظیری که دارد تاثیر زیادی در جذابیت شما داشته و به شما کمک می‌کند تا در ذهن‌ افراد ماندگار شوید. تنوع بالای عطر و ادکلن در بازار سبب سردرگمی بسیاری از خریداران در انتخاب عطر شده است. اورلن یکی از برترین کمپانی‌های فرانسوی تولید ادکلن در دنیا بوده که به واسطه محصولات باکیفیت همراه با رایحه‌های خوشبو محبوبیت زیادی دارد.

تاریخچه کمپانی اورلن

نام برند فرانسوی اورلن الهام گرفته شده از رمانی از نویسنده‌ای به نام مارسل پروست است. تاریخ شروع فعالیت و تاسیس این برند به سال ۱۹۴۷ بازمی‌گردد و چیزی نزدیک به ۶۰ سال است که کمپانی بزرگ اورلن مشغول به طراحی و تولید محصولات مراقبت پوستی می‌باشد. پس از تاسیس این کمپانی کیفیت بالای محصولات و خدمات عالی باعث شد تا این شرکت قله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کند. حوالی سال ۱۹۶۶ بود که اولین و شاید گرانترین کرم ضد چروک به جهان معرفی شد و در بازارهای مصرف جهانی مورد استفاده قرار گرفت. برند اورلن یکی از معدود برندهایی است که از زمان تاسیس همواره به اصول خود پایبند بوده و بهترین فرمولاسیون و طراحی را برای محصولات خود به کار می‌گیرد.
کیفیت بالا یکی از را‌زهای موفقیت و محبوبیت این برند خاص است و پایبندی به این کیفیت در تمام انواع دیگر محصولات نیز باعث شده تا کیفیت به عنوان برند امضا برای برند اورلن تبدیل شود. کمپانی اورلن در سال ۱۹۸۵ چیزی حدود ۴۰ سال پس از تاسیس به گروه Kelemate فروخته شد و از آن سال به بعد فعالیت‌ها و تولیدات شرکت اورلن تحت نظر این گروه خانوادگی قرار گرفت.
ادامه مطلب