عطر و ادکلن آلفا مونته

شرکت آلفا مونته، یک شرکت خصوصی است که در سال 1976 توسط الساندرو کارون راه اندازی شد. این شرکت، تولید عطر هایش را با هدف ایجاد عطرهایی خوشبو و با انواع رایحه سرد وگرم و متناسب با تمامی سلیقه ها شروع کرد. عطرهای آلفا مونته با بهترین مواد اولیه، بالاترین ماندگاری و قیمت مناسب، نیاز های تمام مشتریان خود را پوشش می دهد. فرقی ندارد که شما آن شخص پر جنب و جوش باشید که قرار است با یک عطر خنک، انرژی و شادابی تان را دو چندان نماید یا آن فرد صبوری که با یک عطر ملایم به آرامش بیشتری دست پیدا می کند. زیرا محصولات آلفا مونته برای تمامی سلیقه ها ساخته شده است.
عطرهای آلفا مونته با همکاری عطرسازان برجسته ای همچون؛ Carlous Benim، Rosindo و Celege Gavary Moteo ساخته شده است. عطرهای برند بینظیر آلفا مونته ساخت کشور فرانسه می باشد. تولید و بسته بندی محصولات این برند در کشور ایران انجام می گیرد.

غلظت محصولات آلفا مونته

محصولات برند آلفا مونته شامل نام هایی است که هریک از رایحه های معروف دنیا را با 7 درصد ترکیب پرفیوم قوی تر، دارا می باشد و اصطلاحا پرفیوم پلاس خوانده می شود. پرفیوم پلاس شدن عطرهای آلفا مونته سبب شده تا پخش بوی عطر نسبت به ادو تویلت کمتر باشد ولی میزان ماندگاری عطر های آن خیلی بیشتر از ادو تویلت باشد.

آلفا مونته متناسب با تمام سلایق

عطر آلفا مونته دارای طیف گسترده ای از روایح متنوع میوه ای و خنک، گرم و شیرین، چوبی، تلخ و … است. این برند فرانسوی در تولید عطر های خود، ملاک های مختلف مشتریان را مد نظر قرار می دهد و بر اساس خواسته آنها به ترکیب مورد نظر دست پیدا می کند.