عطر و ادکلن اورتو پاریسی

بدون شک عطر نماد ماندگاری و ثبت لحظات در زندگی انسان است. به علاوه عطر می‌تواند در جذابیت تر شدن افراد اهمیت بالایی داشته باشد. ادکلن اورتو پاریسی یکی از متفاوت ترین و محبوب ترین عطرهایی است که با وجود تعداد رایحه کمتر، نسبت به ادکلن‌های دیگر بسیار مشهور و محبوب است.
تاریخچه برند اورتو پاریسی
اورتو پاریسی یک برند عطری نیش است که توسط عطرساز ایتالیایی و شیمی دان به نام الساندرو گوآلتیری در سال 2014 خلق و بازار عطر عرضه شد. نام این برند از باغ های سرسبز، معطر و رنگارنگ منطقه پولیا “Puglia” واقع در جنوب ایتالیا و دریای آبی رنگ آدریاتیک، نشأت گرفته است. الساندرو با توجه به شغل پدر خود که به مزرعه داری مشغول بود، تصمیم گرفت تا مبنای برندش را بر پایه طبیعت و محصولات طبیعی سازماندهی کند. نوع نگاه گوالتیری به ساخت عطر، متفاوت و تلفیقی از عرفان، فلسفه و حکمت است؛ به همین خاطر کلیه رایحه های برند اورتو پاریسی (Orto Parisi) دارای حال و هوای عجیب و غیرمعمولی هستند و کم کم فرد با آن آشنا می شود.
او معتقد است که بدن انسان ها همچون باغی است که عطر و بوی آن، آینه واقعی از روح آنهاست. الساندرو گوآلتیری علاوه بر راه اندازی این برند، خالق برند ناسوماتو نیز است. اگر به دنبال عطری هستید که در هر جمعی خاص، جذاب و همچون ستاره ای بدرخشید، عطرهای اورتو پاریزی را از دست ندهید؛ زیرا این عطرها، تکرار نشدنی هستند.
ادامه مطلب

no-products

هیچ محصولی یافت نشد.