عطر و ادکلن اورتو پاریسی

اورتو پاریسی یک برند عطری نیش است که توسط عطرساز ایتالیایی و شیمی دان به نام الساندرو گوآلتیری در سال 2014 خلق و بازار عطر عرضه شد. نام این برند از باغ های سرسبز، معطر و رنگارنگ منطقه پولیا “Puglia” واقع در جنوب ایتالیا و دریای آبی رنگ آدریاتیک، نشأت گرفته است. الساندرو با توجه به شغل پدر خود که به مزرعه داری مشغول بود، تصمیم گرفت تا مبنای برندش را بر پایه طبیعت و محصولات طبیعی سازماندهی کند. نوع نگاه گوالتیری به ساخت عطر، متفاوت و تلفیقی از عرفان، فلسفه و حکمت است؛ به همین خاطر کلیه رایحه های برند اورتو پاریسی (Orto Parisi) دارای حال و هوای عجیب و غیرمعمولی هستند و کم کم فرد با آن آشنا می شود.
او معتقد است که بدن انسان ها همچون باغی است که عطر و بوی آن، آینه ی واقعی از روح آنهاست. الساندرو گوآلتیری علاوه بر راه اندازی این برند، خالق برند ناسوماتو نیز است. اگر به دنبال عطری هستید که در هر جمعی خاص، جذاب و همچون ستاره ای بدرخشید، عطرهای اورتو پاریزی را از دست ندهید؛ زیرا این عطرها، تکرار نشدنی هستند.
مشخصات عطرهای اورتو پاریسی
تمامی عطرهای اورتو پاریسی در اندازه های 5 میلی لیتر و بدون در نظر گرفتن محدودیت جنسیتی به بازار جهانی عطر ارائه می شوند. عطرهای این برند دارای غلظت پرفیوم هستند اما به نظر طراح این برند، رایحه ها به دلیل استفاده از عصاره های طبیعی، غنی تر از پرفیوم هستند. علاوه بر آن، درب شیشه عطرهای اورتو پاریزی نیز از نوعی فلز – طلا و برنز ساج- ساخته شده است. همچنین درب های این برند با مهری از جنس چوب طبیعی و یا شاخ حیوانات آراسته شده است. خلاقیت و نوآوری در این برند ایتالیایی زبانزد است؛ زیرا شیشه تمامی عطر های این برند شبیه به قمقمه طراحی شده است و برچسب روی شیشه ها، بیانگر نام آن عطر می باشد.
جنس جعبه عطرهای اورتو پاریسی از یک نوع کاغذ کمیاب و گران به نام سیلور رو است. کاغذ های سیلور به طور طبیعی دارای خطوط موازی و سطح غیر صیقلی هستند. در آخر نیز تصویر جالب و خاص روی جعبه تمامی عطرها، نشان دهنده ریزترین موجود زنده دنیا است.