عطر و ادکلن ویکتور اند رولف


ویکتور اند رولف Viktor & Rolf یک خانه مد در آمستردام است که توسط ویکتور هورستینگ (Viktor Horsting) و (Rolf Snoeren) در سال 1993 در پاریس تاسیس شده است. این دو در زمان تحصیل در آکادمی هنر آرنهم با یکدیگر آشنا شدند و تصمیم به همکاری با یکدیگر گرفتند و توانستند موفقیت های بسیاری را از آن خود کنند. این برند به دلیل طراحی‌ های آوانگارد و رویکرد نوآورانه خود در صنعت مد شناخته شده است.
Viktor & Rolf با همان حساسیت هنری که طراحی مد آن را مشخص می کند، به خلق عطر می پردازند. سازندگارن برند ویکتور اند رولف، عطر را عنصری ضروری از دنیای مد خود می ‌دانند. آنها اعتقاد دارند که عطر نوعی پوشیدنی است و مجموعه لباس ‌های آنها را تکمیل و تقویت می کند. در واقع عطرهای این برند چیزی فراتر از رایحه است و به توسعه دید خلاقانه آنها کمک می کند.
اولین عطر این برند در سال 2004 با نام Flowerbomb تولید و به بازار عطر جهان معرفی شد. این دو طراح با استعداد خلاق خود، توانستند یک برند لوکس و خاص را ایجاد کنند که با طراحی ‌ها و رایحه ‌های استثنایی، مخاطبان خود را مسحور کند. با گذشت زمان، برند محبوب ویکتور اند رولف به یک نماد از استعداد خلاق، طراحی زیبا و کیفیت بی ‌نظیر تبدیل شده است.