عطر و ادکلن بای کیلیان

برند بای کیلیان By Kilian یک برند لوکس عطری از پاریس است که توسط کیلیان هنسی بنیان گذاری شد. فلسفه لوکس بودن کیلیان به این معنی است که ” هر بطری می تواند پر شود و برای یک عمر نگهداری شود”. کیلیان هنسی دوران کودکی خود را در میان انبارهای شراب خانواده سپری نمود. به همین خاطر، این خانواده به خانواده تولید کنیاک معروف هستند. وی پس از فارغ التحصیلی در رشته ارتباطات و مطالعات زبان، با تعدادی از عطرسازان برجسته در عطرسازی به تحصیل و فعالیت پرداخت. کیلیان تمام هنر و استعداد خود را در خلق عطرها به کار گرفت و در سال 2007 خانه عطرسازی خود را راه اندازی نمود.
عطرهای برند بای کیلیان همگی از نظر مواد اولیه برای تولید عطر و بسته بندی محصولات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. شرکت و برند محبوب بای کیلیان بر محیط زیست و پایداری آن از طریق استفاده از بسته بندی های قابل استفاده مجدد تاکید دارد. کیلیان هنسی اولین عطر خود را در سال 2007 ارائه داد و تا سال 2021 حدود 83 عطر لوکس و نیش را روانه بازار عطر جهان نمود.
به طور کلی، عطر های بای کیلیان در کنار سنت و لوکس بودن محصولات خود، فریبندگی و اغواگری را در راس طراحی های خود قرار می دهد. علاوه بر آن، اکثر بسته بندی های عطرهای این برند فرانسوی نفیس و مجلل بوده و در اولین برخورد با آنها شیفته و جذب جلوه زیبای آنها خواهید شد.